Galvena
Kontakti
Site map
?php } ?

Paklausības apmācības vasaras nometne, Košrags

 2013.gada 19.-25. augustā Dienesta un sporta suņkopības mācību centrs organizēja paklausības apmācības vasaras nometni Košragā ar treneri Jeļenu Ļimonovu ( Krievija).

Uz šo nometni devāmies ne tikai ar domu produktīvi patrenēties, bet arī atpūsties, jo nometne notika skaistā vietā pie jūras, Košragā, atpūtas vietā Pītagi ( www.pitagi.lv)

Šoreiz devāmies ceļā ar visu ģimeni un diviem suņiem, protams, Džefersonu un mūsu mazo melno aktīvisti Chilli, kurai tas bija pirmais nopietnais obedience pasākums. Nometnes dienas paskrēja vēja ātrumā, pietika laika gan teorētiskajai daļai, gan atpūtai- jūrai, pastaigām ar suņiem pa skaisto mežu, ekskursijām pa apkārtni ( bākas, muzeji, Kolkas rags) un vissvarīgākais- praktiskām obedience nodarbībām, kuras tika organizētas atbilstoši suņu vecumam un sagatavotības līmeņiem.  Un patīkams bonuss- frisbee treniņi vakaros, kas vainagojās ar panākumiem, jo Chilli nometnes pēdējā dienā frisbee sacensībās, kucēnu konkurencē rollos bija veiklākā.

Paldies lieliskajam trenerim un jaukajiem domubiedriem, pateicoties kuriem pasākums bija tik vienreizējs. Atgriezties mājās negribējās…Tagad ir ļoti daudz kas jāpārdomā, ir daudz ideju un Ļenas padomu, kā turpināt strādāt obedience lauciņā ar Džefersonu un kā veidot pamatu darbam ar Chilli.

Fotogrāfiju no nometnes ir daudz, visas var palūkot te https://plus.google.com/photos/113078597315736804180/albums/5917262553545484353