Galvena
Kontakti
Site map
?php } ?

JEFFERSON HAUS SONDER

VĀCU AITU SUNS *    suns

Vārds :  JEFFERSON  HAUS  SONDER

Dz.dat. : 25.12.2008.

Tēvs : *Arko Solo Rigoletto

 Māte: *Bonny vom Astral

HD : normal, ZW- 83

ED : noch zuegelassen

Apmācība : BH, AD, PD, Obedience-1, 2,  SchH 1( 86-90-86), IPO 2 ( 86-86-88)

Vaislas atlase: Kkl- 1 ( SV) Lbz

Cilstraksti: http://www.pedigreedatabase.com/german_shepherd_dog/dog.html?id=598550

Tituli:

LKF 2009 gada labākais izstāžu kucēns

Latvijas Jaunais Čempions

Lietuvas Jaunais Čempions

Igaunijas Jaunais Čempions

Krievijas Jaunais Čempions

Baltijas Jaunais Čempions

Latvijas Jaunais Uzvarētājs 2010

Latvijas Čempions

Lietuvas Čempions

Baltijas Uzvarētājs 2010

Latvijas Uzvarētājs 2012

Latvijas Uzvarētājs 2013

Latvijas Veterānu Čempions

Aizsardzības darbs :  http://www.youtube.com/watch?v=uyz-N62vs4Q

http://www.youtube.com/watch?v=Lj7lnj9aGbU

 Izstāžu rezultāti :

21.01.18.NDS ,Daugavpils, O.Gatchina(RU)-excellent,PP, VCAC, Best of veterans -3 place

20.01.18.NDS , Daugavpils, A.Lundava( EST)-excellent, PP, VCAC, BOO

19.03.17.”PetExpo 2017″, Rīga, O.Vertinska(LV) – excellent

18.03.17″PetExpo 2017″, Rīga, E.Lilejkvist- Borg (SE) – excellent

19.02.17.National dog show, Valmiera,LV, J. Andersson (SE) – excellent

18.02.17.National dog show,Valmiera,LV, N.Timmermans-Kadenko(NL)- excellent, PP, VCAC, “Valmiera’s Veteran Winner”

21.09.14.Speciality show,LV-C.Ludwig(SV)- working class V4

22.03.14.”Latvijas uzvarētājs”, CACIB, Rīga-E.Pudeev(RU)-excellent, CQ, RCACIB,BM-2

29.09.13. Speciality show, LV-L.Schweikert(SV)-working class V7

12.05.13. Speciality show,LV-Hans-Peter Schweimer(SV)- working class V 2

28.04.13. Speciality show Wroclav, Poland -F.Goldlust (SV)-working class V 6

30.03.13.”Latvijas Uzvarētājs 2013″, CACIB, Rīga- A.Kisljakov(BLR)-excellent, CQ, CACIB, LVU’2013, BM 2

29.09.2012. Marijampole,LT- Margit Van Dorssen( SV)-working class V 2

21-23.09.2012.speciality show „Baltic Sieger 2012” H-P.Rieker, E.Steifert (SV)-working class  V 3

9.06.2012. Marijampole, LT- P.Knaul (SV)- working class V 6

12.-13.05.2012.speciality show, LV- J. Stiegler (SV)-working class V 6

18.03.2012.Rīga,LVW,CACIB-  Khomasuridze Revaz(RU)- excellent, CQ, CACIB, BOO, LVU’2012

09.10.2011. Šiauliai, CAC- Beata Petkeviča(LV)- excellent, LT CAC

25.09.2011. Marijampole,speciality show „Baltic Winner 2011”-Frank Goldlust(DE)- working class V10

29.10.2011.”Zooexspo”Rīga,CACIB-Hanlon-Carroll (IRL)- very good

18.09.2011.Ozolnieki, speciality show- J.Mayer(DE)- working class V8

04.06.2011.Marijampole,speciality show- Bergier(DE)- working class V2

15.05.2011.”Līci”,speciality show- R.Brauch(DE)-working class V8

1.05.2011. Ruila(EST),speciality show-R.Brauch(DE)-working class SG2

12.03.2011.Rīga,LVW,CACIB-Nekrošiene Natalia(LT)-excellent, CQ

31.10.2010.Rīga,CACIB- Rita Kadiķe- Skadiņa(LV)-excellent, CQ, CAC, CACIB,Lsuns, BOO, BALTW 2010

19.09.2010.”Līci”,speciality show- R.Mai(DE)-youth class SG4

14.08.2010.Rēzekne,CAC-E.Romanenko(RU)-excellent

08.08.2010.Pārnu(EST),speciality show-H.L.Gōke(DE)-youth class SG1

18.07.2010.Ogre,CAC-Zorica Salijevič(SE)-excellent

18.07.2010.Ogre,speciality show- V.Volkov(LT)-youth class SG3

20.06.2010.Jūri(EST),speciality show ‘’Baltic Winner 2010”- Margit van Dorssen(DE)- junior class SG4

05.06.2010.Pskov(RU),CAC- Natalja Nekrošiene(LT)- excellent, RU JCAC, Best Junior, CW

05.06.2010.Pskov(RU),speciality show-Daniel Thibaut(BELG)- junior class SG3

08.05.2010.Jonava(LT),CAC- Astrid Lundava(EST)-excellent,LT JCAC, Best Junior

9.05.2010.”Līci”,speciality show- H.P.Fetten(DE)-junior class SG 1, PP

2.05.2010.Viimsi(EST), speciality show-N.Scharschmidt(DE)- junior class, SG 1

28.03.2010.Rīga,LVW,CACIB- Harsanyi Peter(HU)- excellent, PP, JCAC,L.suns, BOB, LJU

14.03.2010. Wintersdorf(DE) –junior class SG 5

06.03.2010. Daugavpils,CAC-Irina Azen(BY)-excellent,CQ

20.02.2010.Valmiera,CAC-Alar Muurisepp(EST)-excellent 1/2

21.02.2010.Valmiera,CAC-E.Bauzhes(RU)-excellent,PP, JCAC,BM-2

24.01.2010.Kaunas,CAC-S.Abrakimov(RU)- excellent

09.01.2010.Tartu,CAC-Zorica Salijevic(SE)- excellent, EST JCAC,Best Junior, BOB,BIG-I

05.12.2009.Liepāja,CAC-Norman Deschuymere(DE)-very good

01.11.2009.”Zooexpo’09”Rīga,CACIB-SeimovičIgor(HR)-excellent 1/2

31.10.2009.”Zooekxpo”Rīga,CACIB- Abrakimov Shamil(RU)-excellent,PP, JCAC, Crufts qualifying award card 

17.10.2009.Valmiera,CAC- Jevgenij Pudejev(RU)-excellent 1/3

19.09.2009.Ozolnieki, speciality show- W.Scheld(DE)- puppies 6-9 m.VV 3

15.08.2009.Rēzekne,CAC-E.Senashenko(RU)-excellent, PP, LKUC

18.07.2009.”Līci”,speciality show-V.Fjodorovs(BY)-puppies 6-9 m. V1

26.07.2009.Mārupe,CAC- Olga Kojevnikova(BY)-excellent,PP, LKUC, BIS puppy-II

25.07.2009.Mārupe,CAC-Irina Azen(BY)-excellent, PP, LKUC

28.06.2009.Ogre,CAC-Otakar Vondrous- excellent, PP, LKUC

11.07.2009.Priekuļi,CAC-George Kostopoulus(GRE)-excellent, PP, LKUC

04.07.2009.Rīga,1 gr.speciality show-Beata Petkeviča(LV)-excellent, PP, LKUC,BIS puppy-I

9.05.2009.”Līci”,speciality show- Frank Goldlust(DE)- puppies 4-6 m. VV 4